GRENKELEASING AG

GRENKELEASING.

Witamy

Jesteśmy Partnerem  GRENKELEASING AG, jednego z największych, niezależnego od banków i producentów, specjalistów w finansowaniu nowoczesnej technologii.

Posiada On ponad 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności leasingowej.  Jesteśmy całkowicie świadomi Twoich potrzeb w zakresie finansowania inwestycji.
Obecność w ponad 40 lokalizacjach w 15 krajach europejskich pozwala nam profesjonalnie pomagać i kompetentnie doradzać klientom prowadzącym działalność o skali lokalnej jak i międzynarodowej w zakresie niezbędnego im finansowania w miejscu ich działania.

GRENKELEASING będąc liderem na rynku leasingu technologi informatycznej “small ticket” dostarcza naszym partnerom handlowym obszerny zakres usług, a naszym leasingobiorcom oferujemy szeroki wachlarz usług leasingowych wraz z prostą i szybką obsługą.
Analiza zdolności leasingowej naszych klientów jest z reguły przeprowadzana w czasie około 30 minut.  Wnioski leasingowe składamy on-line, bezpośrednio GREENKELEASING, nawet przez 24 godziny na dobę.

Wizerunek „szybkiej firmy leasingowej” jest ciągle wzmacniany poprzez systematyczne usprawnianie naszego działania. Ciągle badamy poziom realizowanych przez nas usług i staramy się w możliwie najkrótszym czasie reagować na stale rosnące oczekiwania naszych klientów.

Więcej informacji dotyczącej dokumentów, procedur na stronie GRENKE poniżej:

GRENKELEASING.

 

 
Copyright C 2009 kseropartner.pl